KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 7897200
nr 789 7200
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, J Coignard, 2/10, signerad, 57x45
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:02:39
600 kr
600 kr
700 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard